سئو ، رنکینگی بین الملل برای کسب و کار شما

سئو در اصل مخفف Search Engine Optimization

به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است . وقتی خدمات و تاکتیک های سئو به درستی انجام بشه جایگاه سایت مورد نظر در موتور های جستجو افزایش پیدا کرده و باعث میشه شما از رنکینگ بهتری در برابر رقبای خود پیدا کنید که باعث افزایش بازدید و گسترش بیشتر برند و میزان فروش برند شما بشه .

به طور کلی کاربران فضای مجازی اعتماد بیشتری به گوگل دارند و هر چی شما رتبه بالاتری در رده بندی داخلی موتورهای جستجو داشته باشید ، سهم بالاتری از مجموع بازدید های گوگل رو خواهید داشت .

سئو فرآیندی یه که به  موتورهای جستجو کمک میکنه تا سایت شما رو بشناسه ، زمینه های فعالیت شما رو بشناسه و براساس کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما ، شما رو به افراد جویای اون عناوین برسونه .
سئوی موتورهای جستجو به طور کلی به دو نوع سئو سفید و سئو سیاه تقسیم میشه .

سئو سفید

مقصود از سئو سفید تکنیک ها و تاکتیک هایی بر اساس قوانین مصوب موتورهای جستجو به خصوص موتور جستجوی گوگل فرآیند سئو شدن رو طی کردن و رتبه وبسایت مورد نظر به صورت طبیعی و براثر مداومت ارتقا یافته .

سئوی سیاه

در سئو سیاه برعکس سئوی سفید سعی بر فریب موتور های جستجو و سو استفاده و دور زدن قواین مصوب موتورهای جستجو هستن .

این روش برخلاف روش سئو سفید زود نتیجه میده ما تاثیر اش کوتاه مدته و موتورهای جستجو برای جلوگیری از این ترفندها ، در حال آپدیت الگوریتم های جدید است تا جلو یاین نوع سئو رو بگیره .

در مقوله سئو سازی وبسایت اصلی ترین قسمت بهینه سازی آدرس صفحات وبسایته.

این بخش یکی از بخش های اصلی در چک لیست موتورهای جستجو برای افزایش سئو یک وبسایته . هرچقدر آدرس صفحات خواناتر و کوتاه تر باشه ، سئو بهتری به شما تعلق مییگره

ما در مجموعه کارشناسان برتر بازار با در اختیار داشتن بهترین کارشناسان امنیت شبکه و سئو وبسایت به شما کمک خواهیم کرد که سهم بیشتری از مجموعه کلیک های موتور جستجو رو به خودتون تعلق بدید 
بازگشت
resume