دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال ، مجموعه ای از خدمات فعالیت های تولید محتوا در راستای تبلیغ و معرفی محصولات و خدمات مستقیم ، خواه اقتصادی ، سیاسی یا فردی ایست که بر مبنای تولیدات دیجتال و بر بستر وب و پلتفرم های فضای مجازی طراحی و منتشر میگردد.

دیجیتال مارکتینگ بر مبنای ابزار های گوناگون وب سایت ، ایمیل مارکتینگ ، موبایل های هوشمند و شبکه های اجتماعی صورت میگیرد .
در فرآیند استفاده از ابزار های فوق همواره اصل مهم و عامل متمایز کننده دیجیتال مارکتینگ از روش های معمول قدیمی  ملاک قابل اندازه گیری بودن و توانایی کنترل و ارزیابی دائمی در تمام مراحل را دارا خواهد بود .

استفاده از بستر دیجیتال و فضای وب بیشتر از هر زمان دیگری بوده است و طیف گسترده از کاربران فضای مجازی را خط راس و مبنای فعالیت های خود قرار داده اند

در سال اخیر و با پیدایش و گسترش ویروس کرونا شکل مرسوم زندگی در جوامع بشری دستخوش تغیرات اساسی ای گشت و کاربران بیش از پیش به اهمیت و رفع نیازهای خود از طریق اینترنت و فضای وب می پردازند .

امروزه تمامی برند ها ، کارخانه ها ، واحد های تولیدی و حتی کسب و کارهای کوچک محلی به متوجه  اهمیت حضور فعال  در فضای مجازی شده اند و خواهان این حضور تاثیر گذارند اما سوال اساسی این است که آیا هر واحد اقتصادی یا سیاسی توانایی رفع نیاز های دیجتال خود که شرط اساسی حضور در پلتفرم های مجاز ایست را دارند ؟؟

برای این حضور و فعالیت شما ناگذیر از برون سپاری نیازهای دیجتال خود به واحد های مستقل و حرفه ای حوزه تولید محتوا و دیجتال مارکتینگ می باشید .

مزیت ها استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ :

1_ دسترسی سریع و آسان به مخاطب هدف

2_ در اختیار قرار دادن ابزارهای سنجش و اندازه گیری

3- قیمت مناسب  تر نسبت به بازاریابی سنتی

4_ امکانات و خدمات متنوع تبلیغاتی

5_ قابلیت بهبود سیستم شما در سریع ترین زمان

 

هزینه صرف شده در دیجیتال مارکتینگ :

امکان سنجش و اندازه گیری ، تنوع پلتفرم های انتشار محتوا ، استفاده از روش ها و تکنولوژی های روز باعث شده است تا در دیجیتال مارکتینگ دقیقا بتوانیم مخاطبین هدف خودد را نشانه گرفته و پیام خود را به آنان برسانیم .

 

دیجیتال مارکتینگ کمک میکند تا با استفاده از روش ها  جدید و مقرون به صرفه بتوانیم با تعداد زیادی از مخاطبان خود در ارتباط باشیم و در نهایت بتوانیم از بین آنها مشتریان بالفعل را به مشتریان بالقوه تبدیل نماییم

 

مجموعه کارشناسان برتر بازار تحت عنوان اولین و برترین مجموعه شتاب دهنده و دیجیتال مارکتینگ غرب استان خراسان بزرگ با در اختیار داشتن مجموعه توانا از نیروهای متبحر فنی و ابزار دیجتال با در اختیار گذاشتن موارد زیر توانایی شتاب دهی به برند های سیاسی ، اقتصادی و فردی را دارد :

_ طراحی و ساخت  وبسایت و یا پورتال

_ تولید محتوای فنی دیجیتال مورنیاز برای انتشار در پلتفرم های ایسنتاگرام ، توئیتر ، فیس بوک ، آپارات و لینکدین

_ کتاب ، کاتالوگ و بروشور الکترونیک

_ خدمات عکاسی در قالب انواع عکاسی صنعتی ، اقتصادی ، سیاسی و ...

_ خدمات ویدیوگرافی در قالب مستند صنعتی ، ویدیو پروفایل ، ویدیو تبلیغاتی ، تیزر و ....

_ خدمات طراحی شامل طراحی لگو، پوستر ، اینفوگرافی و اسلاید گرافیکی

_ برندینگ اقتصادی ، سیاسی و صنعتی

_ طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی در سطح منطقه ای و کشوری

_ خدمات تخصصی حوزه سیاسی و انتخاباتی در قالب

تدوین استراتوژی و راهبرد های کلان و خرد بلند مدت و کوتاه مدت

طراحی و ساخت محتوای تبلیغاتی

طراحی و اجرای موج های تبلیغاتی

طراحی و اجرای ضد موج تخریبی با هدف از بین برد موج ها و هجمه های جناحین رقیب 
بازگشت
resume